close
Menu

Części

Image

Znajdź nas

P.U.H. Agrotechnika - Cicibór Duży

Cicibór Duży 86
21-500 Biała Podlaska

Godziny pracy
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
sobota 8:00 - 13:00

Oferta - części zamienne

W naszym magazynie posiadamy pełen asortyment części zamiennych takich marek jak John Deere, Kverneland, ale nie tylko. Mamy możliwość dostarczenia części zamiennych do większości maszyn rolniczych zachodnioeuropejskich, tych nowych jak i starszych.

 

Zapewniamy szybką realizację dostarczenia zamówionych części. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Elementy znajdujące się w naszym magazynie wysyłamy firmą kurierską w tym samym dniu, w którym zostały zamówione przez Klienta. Pozostałe części zamienne sprowadzamy do siedziby firmy najczęściej na drugi dzień. Przy zakupie większej ilości części, Klient uzyskuje dodatkowy rabat.

 

W naszej firmie poważnie podchodzimy do kwestii jakości. Zatem, kiedy kupujesz oryginalne części John Deere, masz pewność, że są one pod każdym względem tej samej jakości, co części montowane fabrycznie. Wyprodukowane przez tych samych specjalistów, którzy zbudowali Twoją maszynę i są zawsze doskonale dopasowane. Bez ryzyka i bez problemów pracują jak nowe przez wiele kolejnych lat.

 

 

W swojej ofercie posiadamy oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne John Deere oraz środki smarne i płyny. Prowadzimy również sprzedaż siatki oraz folii do sianokiszonki marki John Deere. Sklep oferuje także szeroki wybór odzieży, akcesoriów oraz zabawek.

Skontaktuj się z nami!

Zobacz też :

Części do maszyn rolniczych

W firmie John Deere poważnie podchodzimy do kwestii jakości. Zatem, kiedy kupujesz oryginalne ...

Więcej
Części do przeglądu

Nasze kosiarki cechują się najwyższą jakością charakterystyczną dla dużych maszyn naszej ...

Więcej
Części do kosiarek

Uzyskaj szybko wspaniały efekt dzięki jednej z naszych wspaniałych kosiarek. Elektryczne lub ...

Więcej
Części do maszyn profesjonalnych

Nasze kosiarki cechują się równie wysoką jakością, jak duże maszyny naszej firmy. Dzięki ...

Więcej