Sieczkarnie samojezdne

 • Poznaj inteligentną jakość kiszonki

  Sieczkarnie samojezdne serii 7080

 • Sieczkarnie samojezdne John Deere

 • Sieczkarnie samojezdne John Deere

 • Sieczkarnie samojezdne John Deere

 • Sieczkarnie samojezdne John Deere

 • Sieczkarnie samojezdne John Deere

 • Sieczkarnie samojezdne John Deere

1 specjalistów (specjalista) w Twojej okolicy
Daniluk Marek
Kierownik działu handlu
Kontakt
697 975 156

Sieczkarnie samojezdne

Podejmij właściwą decyzję. Teraz.

Ułatwiliśmy wybór sieczkarni John Deere. W roku 2013 udostępniliśmy nowy dyskowy zgniatacz ziarna KernelStar, aby dodać skrzydeł Twojej działalności.

KernelStar to – wyłącznie od John Deere – rewolucyjny nowy zgniatacz ziarna. Jego opatentowane dyski nie tylko uszkadzają ziarna. One je rozbijają. Dodajmy teraz do niego nasz podwójnie nagrodzony czujnik HarvestLab. Z pomiarem składników w czasie rzeczywistym daje Klientom nieporównywalną kontrolę produkcji kiszonki.
Wspólnie, KernelStar i HarvestLab definiują na nowo standardy w jakości kiszonki. Ułatwią również zarządzanie działalnością dla hodowców i producentów biogazu na całym świecie.

Nie zwlekaj. Podejmij właściwą decyzję już TERAZ.

Przegląd: Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Główne zalety

Dowiedz się więcej o zaletach poniższego produktu.

Przystawki

Zespół żniwny do zbioru całych roślin Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Zespół żniwny do zbioru całych roślin Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Zespół żniwny do zbioru całych roślin Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Stworzone do szerokiej gamy upraw.

Nasze solidne i trwałe przystawki i podbieracze zapewniają wszechstronność, jakiej potrzebujesz. Dzięki małej wysokości cięcia i możliwości pracy przy dużych prędkościach, doskonale sprawdzają w zbiorach wylegniętych upraw, a ich niemal bezobsługowa konstrukcja gwarantuje lata wydajnej pracy.

Wszystko zaprojektowano tak, aby maksymalnie wykorzystać moc silnika sieczkarni, a także wzdłużne podawanie upraw do głowicy tnącej.

Dzięki optymalnej jakości cięcia zyskasz również maksymalną wydajność.

Przystawki do kukurydzy

Która przystawka jest odpowiednia dla moich upraw?

Przystawka serii 400 Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Seria 400: linia przystawek z dużymi bębnami.
4,5 m; 6 m lub 7,5 m. Konstrukcja z dużym bębnem przystosowana jest do zbiorów takich jak wysoka kukurydza energetyczna (ponad 4 metry). Sprawdza się wyjątkowo dobrze w zbiorach upraw wylegniętych, a duże bębny zapewniają podawanie niemal bez strat. Model 475 posiada dwa małe bębny po obu zewnętrznych stronach. Zapewniają one ciągły przepływ materiału na duże bębny zbierające.

Przystawka serii 300 Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Seria 300: linia przystawek z małymi bębnami.
3 m; 4,5 m; 6 m lub 7,5 m. Konstrukcja sprawdzona wieloletnim zastosowaniem w rozmaitych rodzajach upraw. Krótka konstrukcja wymaga mniej przeciwwag, co zmniejsza obciążenie tylnej osi.

Zespół żniwny serii 300 Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

390 Plus:
Ta 9-metrowa przystawka z małymi bębnami pozwala ścinać niemal wszystkie rodzaje upraw łodygowych. Na nowo zaprojektowany element środkowy wzdłużnie zbiera ogromną ilość upraw w szerokie wiązki, dzięki czemu może z maksymalną wydajnością podawać materiał do maszyny z szerokim kanałem. Aby uzyskać jeszcze sprawniejszy przepływ masy, wszystkie zgarniaki zainstalowane są z dala od kanału zasilającego. Aby zaoszczędzić kosztowny czas zbioru plonów, 9-metrową przystawkę można złożyć do zaledwie 3,3 m w zaledwie kilka minut, a koło transportowe przymocować nawet nie opuszczając kabiny.

Podbieracze do trawy

Seria 600C Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Seria 600C
3 m; 4 m; i 4,5 m. Nowe modele 600C mają teraz mocniejszy wałek napędowy i wiele nowych funkcji, aby idealnie dopasować się do specyficznych wymagań i warunków. Małej średnicy podbieracz pozwolił zmniejszyć wymiary urządzenia, dzięki czemu droga transportu masy do walców podających jest krótsza. Aby zwiększyć wydajność na nierównym polu wystarczy rozłożyć nowe standardowe składane koła kopiujące grunt. Mają one dziesięć różnych ustawień i można je łatwo regulować bez użycia narzędzi. Automatycznie blokują się w pozycji transportowej.

Przystawki do wszystkich upraw

Zespół żniwny do całych roślin Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Kiszonka ze wszystkich upraw
4,8 m i 6,2 m przystawki Zürn ProfiCut można łatwo i skutecznie stosować do wszystkich rodzajów upraw i ich kombinacji. Dyskowa listwa tnąca tnie przy samym gruncie i może pracować na wysokości do 4 cm przy uprawach wylegniętych. Listwa tnąca podaje materiał bezpośrednio do dużego poprzecznego podajnika ślimakowego. Przystawka posiada mechaniczny układ samopoziomowania. Przystawkę można łatwo zamontować z przyczepy transportowej, a do sieczkarni podłącza się tylko jeden wał napędowy.

Przystawka do roślin energetycznych

Zespół żniwny do drzew Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Rośliny energetyczne
3 m. Jak najlepiej wykorzystaj porę zimową dzięki tej potężnej krótkiej obrotowej przystawce do roślin energetycznych!

Przepływ plonu

5 kroków do wysokiej jakości sianokiszonki

Przezbrojenie sieczkarni Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

1. Gładkie podawanie masy.
Wzmocnione stalowe walce podające utrzymują matę plonu w zwarty sposób, co zapewnia precyzyjne cięcie.

2. Czuły wykrywacz metalu i chwytak kamieni.
Bardzo czuły wykrywacz metalu w sekundę wyłącza napęd walców podających w przypadku znalezienia obcego obiektu. Kamienie po prostu wypadają przez pułapkę.

3. Wydajne, dokładne cięcie.
Niezawodność bębna tnącego DuraDrum została potwierdzona w pracy - w ponad 18,000 sztuk sieczkarni. Dzięki zastosowaniu automatycznego ustawienia stalnicy, cięcie jest czyste, wydajne i wymaga mniejszego nakładu mocy. Cechy charakterystyczne głowicy tnącej DuraDrum to:

 • wysoka jakość materiałów, napęd wsteczny dla wysokiej jakości ostrzenia
 • ustawienia stalnicy dla idealnego cięcia
 • segmentowe noże dla elastycznej konfiguracji bębna tnącego

4. Skuteczne zgniatanie ziaren.
Ponieważ różne opcje wyposażenia mogą łączyć ze sobą rodzaj walców i różną ich prędkość, nasz Zgniatacz Ziarna jest przygotowany na wszystko. Wybierz walec do kukurydzy, sieczki z całych roślin lub specjalnych upraw jak sorgo.

5. Wyładunek o dużej prędkości.
Wyrzutnik plonu utrzymuje szybki i ciągły wyładunek plonu. Oznacza to ciągły załadunek przyczep - niezależnie od rodzaju uprawy, czy warunków zbioru.

Zgniatacz ziarna Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Zmiana z kukurydzy do trawy w przeciągu minut
Z naszym łatwo demontowanym Zgniataczem Ziarna, to zadanie dla zaledwie jednej osoby, by zmienić sieczkarnię ze zbioru kukurydzy do zbioru traw.

Kontrola długości cięcia

Noże Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Naostrzone noże oznaczają lepszą ekonomię paliwa, jakość plonu i większą przepustowość. Aby naostrzyć noże w sieczkarni 7050, wystarczy tylko przycisnąć przycisk w kabinie.

Bęben tnący posiada wsteczne obroty w trakcie ostrzenia, dlatego góra noża uderza ostrzałkę jako pierwsza.

Ręka Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Regulacja długości cięcia w trakcie zbioru nie może być łatwiejsza, dzięki bezstopniowej przekładni długości cięcia IVLOC. Za pomocą pokrętła wybierz długość cięcia do 4-19mm (56 noży na bębnie tnącym), 5-22mm (48 noży na bębnie tnącym) lub 6-26mm (40 noży na bębnie tnącym).

i-Rozwiązania

Odpowiednia wydajność zbiorów zależy przede wszystkim od utrzymywania stałych parametrów. Dzięki i-rozwiązaniom każdy operator maszyny jest w stanie uzyskać doskonałe wyniki pracy.
W modelu 7080i zastosowano trzy zaawansowane systemy należące do wyposażenia standardowego: HarvestLab, AutoLOC i HarvestDoc.

Ich opis zamieszczono poniżej.

HarvestLab Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

System HarvestLab – diabeł tkwi w szczegółach
Ty też możesz uzyskiwać wysokiej jakości kiszonkę. Dzięki naszemu nowemu systemowi pomiarowemu można teraz wykonywać podczas zbiorów precyzyjną analizę zawartości masy żniwnej, obejmującą np. białka, skrobię, suchą masę, NDF czy ADF – przy czym analiza ta jest wykonywana w czasie rzeczywistym*. Wykonywanych jest do 17 precyzyjnych pomiarów na sekundę.

AutoLOC Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

System AutoLOC
Ten system łączy w jedną całość przekładnię IVLOC i czujnik HarvestLab, dzięki czemu długość cięcia jest automatycznie optymalizowana na podstawie odczytów zawartości suchej masy w plonie wykonywanych przez system HarvestLab.

HarvestDoc Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

System HarvestDoc
Jego zalety uwidaczniają się, kiedy plon jest już zebrany. System ten zapewnia ciągłą rejestrację wszystkich kluczowych danych wejściowych na potrzeby odwzorowywania charakterystyki uzyskiwanych plonów oraz udostępnia różne opcje fakturowania dla potrzeb kontrahentów.

AutoTrac Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

System prowadzenia AutoTrac (opcja)
Automatycznie zapewnia optymalną szerokość cięcia za każdym przejazdem, niezależnie od pory dnia i widoczności.

JDLink Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

System JDLink*
System JDLink* pozwala zdalnie zarządzać flotą maszyn bezpośrednio z biura. Bezprzewodowo zbiera dane o wydajności, zużyciu paliwa i lokalizacji maszyn. Wysyła także wiadomości e-mail lub wiadomości tekstowe z alertami, które pomagają zaplanować konserwację w całym sezonie żniwnym.

* Obecnie dostępny we Francji, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Silnik

Pięć kroków do wysokiej jakości kiszonki

Tnij rachunki za paliwo - nie wydajność.

Przekrój silnika Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

1. Chłodzona Recyrkulacja Spalin (EGR)
Ta zamontowana na zewnątrz jednostka obniża temperaturę spalin i redukuje emisję zanieczyszczeń bez zwiększenia spalania.

2. Turbosprężarka o zmiennej geometrii (VGT)
Łopatki VTG zmieniają kąt, a co za tym idzie obciążenie silnika, zwiększając reaktywność, ekonomikę spalania i zapas momentu obrotowego.

3. Silne ECU
Podwójna pamięć, 5-krotna moc obliczeniowa w porównaniu do silników Tier 2. Jednostka ECU posiada możliwość magazynowania siedmiu zestawu danych diagnostycznych.,

4. Wielozaworowy projekt i wysokociśnieniowy wtrysk paliwa.
Cztery zawory na cylinder optymalizują wysokociśnieniowy wtrysk paliwa. Poprawiony przepływ powietrza oznacza lepszą pracę, wydajność mniejsze spalanie i mniej emitowanych zanieczyszczeń.

5. Mniej obsługi
Filtr oleju należy wymieniać co 500 godzin (w zależności od modelu).

Łatwiejszy dostęp do komponentów.

Silnik Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Zbieraj nawet 300 ton w przeciągu godziny.

Z silnikiem Cummins QSK19 o mocy ponad 800 KM, ty i twoja sieczkarnia 7950 będzie królować na polach przez cały sezon.
A ponieważ elementy kanału przepływu masy są zaprojektowane dla maksymalnego przepływu plonu i minimalnego tarcia, doświadczysz większej przepustowości i wyższej wydajności niż kiedykolwiek wcześniej.

Przekładnia ProDrive

Opcjonalny napęd ProDrive jest bardzo łatwy w obsłudze. Zapewnia doskonałą przyczepność, umożliwiając zbiór we wszystkich warunkach: mokrych, suchych czy górzystych.

Przekładnia ProDrive Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Automatyczna skrzynia biegów.
Dwuzakresowa, automatyczna przekładnia pozwala bezstopniowo regulować prędkość sieczkarni pomiędzy 0 a 20 km/h na polu i do 40 km/h na drodze. Dzięki czemu spędzasz mniej czasu na drodze i zbierasz więcej plonu na polu.

Automatyczna blokada mechanizmu różnicowego.
Zintegrowana blokada mechanizmu różnicowego załącza się automatycznie dla ciągłej trakcji przednich kół.

Zarządzanie Prędkością/Obrotami Silnika
System Zarządzania Prędkością/Obrotami Silnika kompensuje obciążenie silnika aby poprawić spalanie paliwa. W jaki sposób? Właściwe ustawienia przekładni ProDrive i silnika zapewniają optymalne spalanie i prędkość jazdy sieczkarni na drodze, podczas pracy w polu i w trakcie wykonywania uwroci.

Pełen ASR.
System antypoślizgowy ASR kontroluje napęd przedniej i tylnej osi, aby zapewnić ciągłą trakcję, oszczędzać paliwo i zmniejszyć zgęszczanie gleby.

Automatyczny układ hamulcowy.
Dwa mokre, tarczowe zestawy hamulcowe na przedniej osi są zarządzane automatycznie. Jedyną rzeczą, jaka pozostaje do kontroli to prędkość maszyny regulowana przy użyciu dźwigni wielofunkcyjnej!

Komfortowa kabina

Panoramiczny dach kabiny Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Panoramiczna kabina zapewnia wyjątkową widoczność. Lusterka, kontrolery, przełączniki – wszystko jest umiejscowione tak, tego potrzebujesz. Ustaw tylko wysokość siedzenia, kąt fotela, kolumnę kierownicy i jesteś gotów do pracy!
Główne kontrolery nie mogłyby być prostsze. Jedna dźwignia do jazdy do przodu, zatrzymywania się i jazdy do tyłu, dodatkowo zestaw przełączników do głównych funkcji. Przystawka, stalnica, pozycja rury wyrzutowej i długość cięcia mogą być kontrolowane automatycznie.

Załadunek bez ryzyka wysypania Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Wyładunek wolny od strat
Doskonała widoczność zapewnia bezpieczną i dokładną jazdę.

Elementy sterujące w kabinie Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Kontrola jednym palcem
Przełączniki i kontrolery są czytelne i logicznie rozmieszczone.

Przyrządy w kabinie Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Funkcjonalne rozmieszczenie
Zlokalizuj wszystkie funkcje za pomocą jednego spojrzenia.

Oświetlenie Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Doskonała widoczność w nocy
Mocne oświetlenie na dachu i podstawie kabiny umożliwia zbiór w ciągu nocy.

KERNELSTAR

KernelStar

KernelStar Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

KernelStar to zupełnie nowa konstrukcja zgniatacza ziarna, która nie tylko uszkadza ziarna kukurydzy, lecz również je rozbija. Opatentowana konstrukcja jest unikatowa dla John Deere i obejmuje szereg żebrowanych dysków, które wytwarzają bardziej intensywne tarcie miażdżące ziarna. A to oznacza większą ilość uwalnianej energii do produkcji mleka i fermentacji biogazu.

KernelStar ma 270 % szerokości roboczej tradycyjnego walcowego zgniatacza ziarna, co zapewnia wyższą przepustowość. Większa powierzchnia oznacza dodatkową zaletę KernelStar w zakresie zwiększenia przepustowości przy niższym zużyciu energii. W przeciwieństwie do tradycyjnych zgniataczy walcowych, oba dyski obracają się z tą samą prędkością, co zmniejsza rozrzut masy i zapobiega powstawaniu zatorów nawet przy wysokim plonie kukurydzy.

Zalety: Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk
Specyfikacje: Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

james_forknall_204x138_jpg Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

„Używamy 7450i, na tym poziomie mocy nie ma alternatywy dla kompletnego zestawu, jeśli chcesz uzyskać maksymalną wydajność, najlepszą jakość siekania i pełną dokumentację żniw HarvestLab.”
James Forknall, usługodawca, Wielka Brytania

rickard_andersson_204x138_jpg Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

„Naprawdę sobie cenimy tę niezawodną maszynę. Kiedykolwiek jej potrzebujemy, jest gotowa do pracy.”
Rickard Andersson, usługodawca, Szwecja

juergen_heinrich_204x138_jpg Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

„Dzięki zarządzaniu prędkością silnika mogliśmy obniżyć zużycie paliwa o około 15 %! Nasz model 7750i przepracował do teraz ponad 2000 godzin. Części DuraLine są naprawdę zdumiewające. Nie widzimy żadnego zużycia. To wyraźnie pomogło nam zmniejszyć koszty eksploatacji. Z tą maszyną możemy znowu zacząć zarabiać pieniądze.”
Jürgen Heinrich usługodawca, Niemcy

nicolas_beliard_204x138_jpg Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

„Mieliśmy wcześniej sieczkarnię innej firmy. Kiedy ostatnio porównaliśmy ją z naszą maszyną John Deere, zobaczyliśmy wyraźnie: nie ma alternatywnej opcji, jeśli chcesz uzyskać najlepszą jakość kiszonki i maksymalną przepustowość przy tej mocy.”
Nicolas Béliard usługodawca, Francja

geert_loontjens_204x138_jpg Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

„Niezawodność, łatwość obsługi i niższy koszt utrzymania mojego modelu 7450 razem z wielkim wsparciem ze strony mojego dealera sprawiły, że znowu polubiłem pracę sieczkarnią!”
Geert Loontjens usługodawca, Belgia

Testimonials: Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Katalog sieczkarni samojezdnych

Broszura: Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

PO PROSTU TNIJ!

MOC Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Wybierając sieczkarnię John Deere inwestujesz w coś więcej niż tylko maszynę do omłotu. Dołączasz do zespołu. Zespołu, który dostarcza światowej klasy serwis i wsparcie, abyś nigdy nie musiał przerwać rozdrabniania roślin. Ale to nie wszystko. W standardzie dostajesz coś więcej: bezkonkurencyjną jakość marki John Deere. Jedna firma. Jedna nazwa. Od 1837 roku.


Zyskaj więcej Sieczkarnie samojezdne, do nabycia w u dealera P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk

Nowa seria 8000. ZYSKAJ WIĘCEJ.

Zainwestowaliśmy w badania i rozwój tej nowej generacji sieczkarni więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Słuchaliśmy klientów na każdym etapie. Cały czas pracowaliśmy nad udoskonaleniem i dopracowaniem maszyn, aby móc wspierać rozwój Twojej działalności.

Witamy w nowej serii 8000. Witamy w nowym świecie.

Dowiedz się więcej